www.24min.lt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.24min.lt

Žmogaus kova prieš valdžią - tai atminties kova prieš užmaršumą
 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  
Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
Ads

Latest topics
Vieta reklamai
kreiptis telefonu
8 643 66066

Šioje vietoje gali būti tavo tekstinė reklama arba nuoroda į tavo skelbiamą informaciją šiame forume. Atsiųsk užklausą elektroniniu paštu arba skambink 8 643 66066
Most Viewed Topics
Poltergeistas / Poltergeist / Полтергейст (dokumentinis video)
Lietuvos forumų sąrašas
Poltergeistas / Полтергейст / Poltergeist (2015)
Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą
Tragiškos avarijos. Negyvi kūnai - lavonai be galvų, sutraiškyti ir kitokie. Foto - video skirtas tik 18+ asmenims
Įrankiai pasitikrint svetainės DA, PA, MZ ir daug kitų dalykų
Vekselis: pliusai ir minusai. Ką reikia žinoti ir veiksmai nuo išrašymo iki vykdomojo įrašo
XXIa. barbarai. Lytinių organų apipjaustymas
Mama. Mamos širdis ir meilė
Pedofilija ir pedofilai: bausti ar gydyti? Apibrėžimas bei psichiatrinės įžvalgos
Vieta tekstinei reklamai
Šioje vietoje gali būti tavo tekstinė reklama arba nuoroda į tavo skelbiamą informaciją šiame forume. Atsiųsk užklausą elektroniniu paštu arba skambink 8 643 66066
Keywords
Hidžabas prekės Budizmo rūšių Islamas tapatybė kalėda programos pernykštis budizmas išmintis mediči Buda skrynelė Lotyniški pažeidimai religijos džihadas Judaizmas natūraliosios būdu žukauskas Krikščionybė šventė Lotyniškos frazės
Most active topics
Duomenų atstatymas. Ko nereiktų daryti patiems jei dingo duomenys. Keli populiariausi mitai apie duomenų atstatymą
Lietuvos forumų sąrašas
Skambutis Mamai
Vis dar mirę / Dead Still / Всё ещё мертвы (2015)
Skelbimai nemokami - sąrašas
Roletai
Pilys, kuriose vaidenasi: ar praleistumėte ten bent vieną naktį?
Įrankiai pasitikrint svetainės DA, PA, MZ ir daug kitų dalykų
Kriminalinė Lietuva - "Kartą Šiauliuose". Šiaulių "Princai". Criminal Lithuania
PMR dažniai Kaune ir Lietuvoje
New topics
Mėnesio TOP 10
» Post by Adult news in Bučinys. Ką dėl jo galėtum padaryti? (video N18)
( 3 )


» Post by Adult news in Raimundas Šilanskas apie Covid-19 be cenzūros (video N18)
( 2 )


» Post by Adult news in Lietuva. Paironizuojame: labai faina mūsų kaime. Video "svajonių jaunikiai"
( 1 )


» Post by Extreme news in Dramblys išgelbėja beždžionės jauniklį nuo medžiojančio leopardo (video)
( 1 )


» Post by Extreme news in Puola rusai. Kremliaus ranka. Putinas rengiasi užgrobti Lietuvą (apklausa)
( 1 )


» Post by Extreme news in Ar skiriasi pederastas ir gėjus? Valstybinė lietuvių kalbos komisija įžeidaus žodžio "pederastas" pobūdžio neįžvelgia (video)
( 1 )


» Post by Oksana in Ar skiriasi pederastas ir gėjus? Valstybinė lietuvių kalbos komisija įžeidaus žodžio "pederastas" pobūdžio neįžvelgia (video)
( 1 )


» Post by Džafar Al-Denas in Pamastymai: kokia bus ateities Europa? Šalys "nykštukės" tokios kaip Lietuva yra pasmerktos išnykti (video)
( 1 )


» Post by Extreme news in Pamastymai: kokia bus ateities Europa? Šalys "nykštukės" tokios kaip Lietuva yra pasmerktos išnykti (video)
( 1 )


» Post by IVD in Vaikiški Adidas kedukai. 21 dydis
( 1 )


Tapk forumo rėmėju
Paremti
Sek mus Twitter’yje
Vertėjas

Lietuviškų svetainių katalogas TOP.Norim.LT
Šioje vietoje gali būti jūsų reklaminis skydelis arba tekstinė reklama.
Informacija tel. +37064366066 arba el. paštu

Lietuvos išnykimo perspektyvos. Žydiškas fašizmas


Paremti

Atsakyti į pranešimą
 

 Izraelio skruzdėlynas ir Lietuvos išnykimo perspektyvos

Go down 
AutoriusPranešimas
News Editor
News Service
News Service
News Editor

Pranešimų skaičius : 47
Aktyvumo taškai : 21199
Reputacija : 70
Join date : 2015-07-19

Izraelio skruzdėlynas ir Lietuvos išnykimo perspektyvos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Izraelio skruzdėlynas ir Lietuvos išnykimo perspektyvos   Izraelio skruzdėlynas ir Lietuvos išnykimo perspektyvos Empty2021-02-27, 02:02

Izraelio skruzdėlynas ir Lietuvos išnykimo perspektyvos Screen10

@Algimantas Lebionka.  

Stebėdamas įvykius Izraelyje, pasaulyje, įsiklausydamas į protingų žmonių išsakytas mintis, aš mėginu suprasti, kas atsiras dabartinės Lietuvos vietoje, kai valdžioje pasodintiems mameliukams pavyks galutinai pribaigti lietuvių Tautą ir išparduoti jos žemę?

Reikia pripažinti, kad į Lietuvos valdžią sorošistinių NVO atvesti mameliukai, jų marionetės, yra tokie kvaili, nematantys toliau savo pilvo, kad nepajėgia suprasti savo padėties laikinumo. Jie – alyva, kad lietuvių Tautos genocidas gerai „slystų“, po to šie žmonės taps „otrabotke“ (garažų mechanikų žargonu), kurią periodiškai nuleidžia ir utilizuoja.

Savo pasvarstymo iliustracijai aš pasirinkau koliažą iš nuotraukos skruzdėlyno ir nuotraukos Menachemo Mendel Schneersono, Lubavičių Rebės, paskelbto Mošiachu.

Kodėl?

Šių dienų Izraelis man primena skruzdėlyną.
Skruzdėlyne gyvena įvairios skruzdėlės. Vienos dirba, o kitos vengia darbo ir tinginiauja, skruzdės-motinėlės deda kiaušinėlius. Šiandieninis Izraelis primena skruzdėlyną. Vieni žydai dirba, tarnauja kariuomenėje, o kiti, ultraortodoksai, nedirba, yra valstybės išlaikomi, meldžiasi, netarnauja kariuomenėje ir dauginasi, kaip jiems liepė jų Dievas. Dievas paliepimu ortodoksai turi po 8 ir daugiau vaikų. Jų dėka Izraelio gimstamumo koeficientas siekia 3,2 vienai moteriai, t. y. dvigubai-trigubai didesnis negu europiečių gimstamumas ES.

Prasidėjus politinei „pandemijai“, Izraelio „skruzdėlės darbininkės“ vakcinuojamos, karantinuojamos, saviizoliuojamos, gi nedirbančios, „pamaldžios skruzdėlės“ - vengia skiepytis ir gyvena įprastą gyvenimą, ignoruoja visus karantinus.

Bulgarų politikas Plamen Paskov savo video irgi kalba apie tai, be to, abejoja, kad žydai, kuriems priklauso Pfizer koncernas, vakcinuojami tomis pačiomis vakcinomis, kaip likęs pasaulis.Vasario 18 dieną Izraelio portale News buvo paskelbtas interviu su Kneseto deputatu, ultraortadoksų rabinu Jakovu Ašeru.

Rabino buvo paklausta: „Bet jūs suprantate jausmus žmonių, kurių vaikai sėdi namuose ir mato, kaip vaikai iš ultraortodoksų šeimų vaikšto į mokyklą? Tai ne mokslinė fantastika, tai ne išsigalvojimas, ne meninis filmas. Tai realybė, kurią mes matome diena po dienos“.

Paskovas video dar pasakoja apie Izraelio visuomenės susiskaldymą į jau mano minėto „skruzdėlyno“ grupes, galimą žydų migraciją iš Izraelio į Krymą ir Ukrainą.

Izraelio skruzdėlynas ir Lietuvos išnykimo perspektyvos Screen11

Kas gi tie Izraelio ultraortodoksai? Visų pirma, tai Chabad Liubavič sekta, kurios rabiną Menachemą Mendelį Schneersoną jie paskelbė Mošiachu (krikščionims jis yra antikristas). Apie šią fašistinę žydų sektą, jos šventraštį Tanija, rašė Kirilas Giliarovas knygoje „Tanija paslaptys“ ir Eduardas Hodos „Žydiškas fašizmas. Chabadas kelias į pragarą“.

Izraelio skruzdėlynas ir Lietuvos išnykimo perspektyvos Screen13
Idea Eduardas Hodos. Žydų fašizmas, arba Chabadas-kelias į pragarą

Eduardas Hodos prognozuoja, kad ilgainiui V.Putiną ištiks toks pats likimas, kaip ir Josifą Staliną 1953 metais, kuris neleido steigti žydų valstybės Kryme, pradėjo „gydytojų bylą“ (video 46:30). Chabadui nereikalinga stipri Rusija, todėl jis pašalins Putiną, mano Hodos.

Aleksejaus Navalno judėjimo, siekiančio nuversti V.Putiną, koordinatoriumi ir neramumų Rusijoje organizatoriumi yra žydas Leonidas Volkovas. Jis sako (video 48:00): „aš ne rusų, o greičiau žydų nacionalistas“. Šiuo metu jis slapstosi Lietuvoje ir kursto Rusijoje neramumus.

Aš manau, kad tik laiko klausimas kada ir Lietuvoje žydai ims statyti savo gyvenvietes Neringos, Palangos ir Druskininkų pušynuose, Vilniuje, Kaune... Tai įvyks po žydų bankininkų ir oligarchų organizuotos koronaviruso „plandemijos“, kada bankruotuos Lietuvos ekonomika, o jos miškai, ežerai, žemė ir miestai bus įkeisti žydų bankams ir investiciniams fondams.

Postsovietinėje erdvėje Chabado invazija, Hodoso nuomone, vykdoma per „Tolerancijos centrus“ (čia gojai, kuriuos šie skaito besieliais galvijais, pratinami atgailauti už vokiečių vykdytą „holokaustą“ (1, 2, 3), izoliuotų žydų gyvenviečių statybą. Lietuvos ambasadoriaus Izraelyje Edmino Bagdono žodžiais, šiuo metu Lietuvoje veikia virš 100 tolerancijos centrų.

Izraelio skruzdėlynas ir Lietuvos išnykimo perspektyvos Screen12

Žydų gyvenvietės pavyzdžiu gali būti Anetevkos gyvenvietė netoli Kijevo. 2019 metų lapkričio mėnesį JAV prezidento Donaldo Trampo advokatas Rudolfas Džulianis tapo Anatevkos garbės meru.

Bloomberg žiniomis, čia gyvena 20 žydų ir 45 jų tarnų. Čia dar veikia trys mokyklos į kurias žydai savo vaikus atveža iš Kijevo. Čia mokosi 200 vaikų. Vienas iš Anatevkos projekto sponsorių yra trečias turtingiausias Sankt-Peterburgo gyventojas Michailas Mirilašvili, kurio ofise kabo jo nuotrauka su Vladimiru Putinu.

Izraelio skruzdėlynas ir Lietuvos išnykimo perspektyvos Screen13

Atsitiktinumas, ar ne tiesa, kad visi pagrindiniai šios „plandemijos“ veikiantys asmenys yra žydai?

Izraelio skruzdėlynas ir Lietuvos išnykimo perspektyvos Screen14

Į valdžią Lietuvoje pasodinti lietuvių tautos genocido vykdytojai yra tokios pačios veislės degeneratai, kaip tie, kurie hitlerinės okupacijos metu šaudė žydus, kolaboravo sovietiniams okupantams. Visi šie buvę okupantų kolaborantai, jų vaikai ir anūkai, po 1991 metų persidažė ir tapo globalizmo šaukliais, kaip Marksizmo-Leninizmo instituto mokslinė sekretorė Dalia Grybauskaitė.

Štai šita publika šiandien pribaiginėja Lietuvą. Geriausias nūdienos pavyzdys – KGB-isto duktė ir Seimo pirmininkė V.Čmilytė-Nilsen, besislapstanti nuo visuomenininkų, surinkusių virš 300000 piliečių parašų, reikalaujančių iš Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininko pareigų šalinti LGBT ideologą T.V.Raskevičių.  priest

@Žiniatinklis / Creative Commons priskyrimo licencija  

#nacionalizmas #pandemija #covid19 #coronavirus #pasaulis #Lietuva #žydai #okupacija #mintys #nuomonė #fašizmas #gyvenimas

Idea Šioje vietoje gali būti jūsų tekstinė reklama su nuoroda į jūsų publikuojamą informaciją.  phone2  8 643 66066

Info.Norim.lt - visa aktuali informacija vienoje vietoje
Hostingas Serveriai.lt Profesionalus Hostingas.lt Dedikuoti.lt serveriai Svetainių kūrimas Dizaineriai.lt Sertifikatai.lt SSL

______________________
Kaip prieš įstatymą visi lygūs - tik kai kurie "lygesni", taip ir naujienos - visos įdomios, o kai kurios įdomesnės (aktualesnės).  
50% nuolaida hostingo paslaugoms
50% nuolaida web dizaino paslaugoms
Idea Šioje vietoje gali būti jūsų tekstinė reklama arba nuoroda į jūsų publikuojamą informaciją www.24min.lt forume.  
phone  8 643 66066Pozityvios emocijos!


Paskutinį kartą redagavo News Editor, 2021-03-09, 06:28. Redaguota 5 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
+37064366066 https://www.24min.lt
Fakeriai
Forumo narys
Forumo narys
Fakeriai

Pranešimų skaičius : 26
Aktyvumo taškai : 21072
Reputacija : 52
Join date : 2015-07-21

Izraelio skruzdėlynas ir Lietuvos išnykimo perspektyvos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Izraelio skruzdėlynas ir Lietuvos išnykimo perspektyvos   Izraelio skruzdėlynas ir Lietuvos išnykimo perspektyvos Empty2021-02-27, 08:56

Čia apie tuos, kuriuos labai taikliai apibūdino vieno kultinio serialo personažai 😅
Kam įdomu ką ten pasakė, pasižiūrėti galima čia 👉🏻👇🏻
https://www.24min.lt/t68-cosa-nostra-the-sopranos-vs-jewish-video-18

______________________
If someone does not like - fuck yourself Cool
Atgal į viršų Go down
 
Izraelio skruzdėlynas ir Lietuvos išnykimo perspektyvos
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs galite atsakinėti į pranešimus šiame forume
www.24min.lt :: Bendruomenės diskusijos :: Politika, istorija, ekonomika-
Atsakyti į pranešimąPereiti į: